KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12419003

nr 1241 9003

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Akvarell, Signerad. Berglandskap med hus, 30x38

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:48:15

17/3 00:32:09 1      Vinnande bud

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg